مراسم تکریم و معارفه مسئول امور حراست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی


آیین تکریم و معارفه مسئول امور حراست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، با حضور مدیر کل محترم حراست جناب آقای علیرضا جمشیدی، رئیس محترم سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی جناب آقای مهدی بابایی و جمعی از مسئولین شهرداری، دوشنبه 23اسفند ماه 1400 در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی برگزار شد.
در این مراسم جناب آقای جمشیدی،ضمن بیان اینکه سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز از سازمان‌های مورد توجه و مهم شهرداری است، لیکن نیاز است با جدیت  برنامه های ساماندهی دنبال شود و نظارت بر نحوه توزیع و عرضه محصولات کشاورزی نیز مطابق با دستورالعمل های اعلامی انجام شود . این سازمان در سال‌های گذشته به دلیل جابه جایی و عدم ثبات مدیریت از برنامه های خود عقب مانده است که امیدواریم در دوره جدید با کار جهادی و با کمک و همکاری مجموعه بتوان هم مشکلات را برطرف نمود و هم در مسیر برنامه های سازمان اقدامات در خور و شایسته شهروندان خوب شیراز را به سرانجام رساند .
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای خسرو ابراهیمیت، آقای داوود محمدی به عنوان مسئول امور حراست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شیراز منصوب گردید.
 ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
منبع : اداره کل حراست شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


بارگذاری و بروز رسانی محتوا: اداره کل حراست شهرداری شیراز