مدیرکل حراست شهرداری شیراز، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت زن از بانوان شاغل در این اداره کل تجلیل نمود.

بهزاد علی ثابت ضمن بیان ویژگی های بارز حضرت فاطمه زهرا (س) به دیدگاه ایشان در همسرداری و تکریم خانواده، تربیت صحیح فرزندان، ولایت مداری و حمایت همه جانبه آن حضرت از مقام والای ولایت اشاره نمود و افزود: احادیث گهربار و کلمات قصار این بانوی بزرگوار همه و همه نشان از بالندگی روحی و معنوی غیرقابل وصف ایشان می باشد. وی در ادامه خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها شد.
مدیر کل حراست شهرداری شیراز خاطر نشان ساخت باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنان، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم .
وی یادآور شد مقام و ارزش زن بسیار بالاست و مادر نقش بسزایی در تربیت خانواده و جامعه دارد، به همین دلیل دشمن برای متزلزل نمودن خانواده، مادر را به عنوان مربی خانواده نشانه گرفته و از طریق رسانه و فضاهای مجازی سعی در انحطاط خانواده ها می نماید.
وی در ادامه اظهار نمود: باید تلاش کنیم از فضای مجازی و پیشرفت های تکنولوژی که امروزه به وجود آمده بهترین استفاده و بهره‌وری را داشته باشیم.
مدیر کل حراست شهرداری شیراز ضمن تبریک این روز خاطر نشان ساخت بنده در حوزه بانوان تجربه ناموفقی نداشتم و مشاهده نمودم که بانوان همیشه سالم، با مسئولیت، با دقت، متعهدانه و دلسوزانه فعالیت نموده و در قبال انجام وظایف موظفه گاهاً بهتر از مردان می باشند و در هر جایگاهی به نحو مطلوب نقش آفرینی می نمایند.
وی در ادامه بدین مناسبت با اهدای لوح تقدیر از مقام شامخ زن تجلیل به عمل آورد و در پایان برای تمامی بانوان حراست از خداوند منان طول عمر با عزت توام با سلامتی را مسئلت نمود.


۱۳۹۶/۱۲/۲۲
منبع : اداره کل حراست
تعداد بازدیدها : ۱۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
اداره کل حراست
ستاد خبری:3290
تصمیم سازی ،اثرگذاری و پاسخگویی
ستاد خبری:۳۲۹۰
تلفن : 32220092 071
دورنما : 32242951  071
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳