نشست هم اندیشی اداره کل حراست شهرداری به مناسبت ایام دهه فجر با محوریت تعامل و همدلی، اثرگذاری و انسجام سازمانی

بهزاد علی ثابت مدیر کل حراست شهرداری شیراز در نشست هم اندیشی کارکنان حراست شهرداری شیراز ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر بر فجر آفرینان و تمامی خدمتگزاران عرصه تلاش، مجاهدت و صیانت از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت رسانان در مجموعه شهرداری و تسلیت به مناسبت ایام دهه فاطمیه ابراز داشت: مسئولین حراست می بایست در مجموعه هایی که انجام وظیفه می نمایند مهربان، خوش رو و خوش اخلاق، مقتدر و صمیمی با مدیر مجموعه ها باشند و همه این اوصاف باید در کنار هم قرار گیرد.

نشست هم اندیشی اداره کل حراست شهرداری به مناسبت ایام دهه فجر
با محوریت تعامل و همدلی، اثرگذاری و انسجام سازمانی
 
 
بهزاد علی ثابت مدیر کل حراست شهرداری شیراز در نشست هم اندیشی کارکنان حراست شهرداری شیراز ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر بر فجر آفرینان و تمامی خدمتگزاران عرصه تلاش، مجاهدت و صیانت از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت رسانان در مجموعه شهرداری و تسلیت به مناسبت ایام دهه فاطمیه ابراز داشت: مسئولین حراست می بایست در مجموعه هایی که انجام وظیفه می نمایند مهربان، خوش رو و خوش اخلاق، مقتدر و صمیمی با مدیر مجموعه ها باشند و همه این اوصاف باید در کنار هم قرار گیرد.


وی افزود: یکی از مسائلی که مجموعه حراست باید بدان توجه ویژه ای داشته باشد، بحث حقوق شهروندی و ارتقاء جایگاه شهرداری می باشد. در این راستا شفاف سازی مسائل مربوطه و رعایت حقوق شهروندی در تکریم ارباب رجوع و مراجعه کنندگان به ویژه سرمایه گذاران و پیمانکاران می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

بهزادعلی ثابت خاطر نشان ساخت: مجموعه حراست شهرداری شیراز بر آن است تا ضمن مسئولیت پذیری و کارآمدی در تمامی امور در راستای ارتقاء سلامت اداری، شفافیت سازمانی و اصلاح و تسهیل فرآیندهای اداری و پاسخگویی هرچه مطلوب تر تلاش نموده و با رویکرد همدلی و تعاملی تلاش می نماید تا به مدیریتی کارآمد، مؤثر و نتیجه بخش نایل آید.

 
مدیر کل حراست شهردای یادآور شد: مجموعه حراست خود را موظف می داند که در راستای سلامت از اجزای ریز و درشت مجموعه در برابر انواع و اقسام انحرافات حرکت نماید و جلوگیری از فساد اداری اعم از خرد و کلان و ارائه مشاوره های امنیتی و خدمات اطلاعاتی به مدیران و اطلاع رسانی به هنگام را در سرلوحه کار خود می داند.وی در ادامه اظهار داشت: کارکنان حراست بازو و چشم مدیر در مجموعه می باشند که برای تحقق رسالت خود باید با مدیران صمیمیت داشته باشند و در تصمیمات و اقدامات خود قاطع بوده تا شأن حراست حفظ شود. کارکنان حراست باید اهل دقت بوده و هوشمندانه عمل نمایند.

بهزاد علی ثابت ابراز داشت: سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم قابل معاوضه و مقایسه با هیچ سرمایه دیگری نمی باشد. همگی ما خدمتگزار مردم هستیم و در ارائه خدمات سازمانی موظفیم به همه شهروندان با حفظ کرامت انسانی بدون هرگونه تبعیض خدمت رسانی نماییم و در راستای کسب رضایت حق تعالی، صیانت از منافع عمومی و جلب رضایت شهروندان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی در پایان ضمن بیان اینکه حراست بینش سیاسی دارد و نه نگاه سیاسی خاطر نشان ساخت: شأن و جایگاه حراست آن چنان مقدس می باشد که پرسنل حراست نباید نگاه سیاسی داشته باشند. وی خدمت در حراست را عبادت و مسئولیت د رنظام مقدس جمهوری اسلامی را توفیقی دانست که تمامی کارکنان حراست باید از لحظه لحظه آن در راستای صیانت از ارزش های  انقلاب حرکت نمایند و کارکنان و تمامی سطوح مدیریتی می بایست با تأکید بر خرد جمعی و استفاده از انگیزه و توان کارکنان نخبه، جوان، توانمند، خوش فکر و خوش اخلاق در راستای سلامت محوری و امید در مجموعه شهرداری تلاش نمایند.

در ادامه مهندس اسکندرپور شهردار شیراز نیز در جمع کارکنان حراست شهرداری شیراز ضمن بیان گستردگی مجموعه شهرداری شیراز به لحاظ قدمت و نیرونی انسانی تصریح کرد: یکی از پیچیدگی های این مجموعه تقابل و مقاومت در برار تغییر است؛ نه تغییر فردی بلکه تغییر سیستم، رویکرد و نگاه ها مدنظر می باشد.

وی در همین راستا خاطر نشان ساخت: شهرداری به عنوان نهادی که مستقیم با شهروندان در ارتباط می باشد باید در راستای پاسخگویی هر چه مطلوب تر حرکت نماید و لازمه این امر تغییر در نگاه ها است.

شهردار شیراز اظهار داشت: برای کاهش تخلفات می بایست به جای نشانه ها علت را جست و جو نماییم و لازمه این امر استقرار شهرداری الکترونیک است و مدیران و مجموعه شهرداری می بایست در این راستا حرکت نمایند.

 استقرار شهرداری الکترونیک؛ استقرار شفافیت، پاسخگویی به موقع و چابکی شهرداری را به همراه دارد و تحقق این امر موجبات خدمت رسانی و آسایش و تسریع در روند کاری شهروندان می گردد؛ به گونه ای که هر فردی در هر نقطه ای که باشد می تواند از خدمات شهرداری استفاده نماید.

مهندس اسکندرپور در پایان ابراز داشت: از دوستان حراست خواستارم در پیگیری مطالبات مردم، رعایت قانون، رعایت حقوق مردم و شهرداری لحظه ای درنگ ننمایند و تلاششان در راستای چشم پوشی و حفظ اسرار باشد و در مسیر رضایتمندی مردم حرکت نمایند.

دکتر ناصری سخنگو و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این نشست ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام دهه فجر خواستار حرکت در راستای رضایت مندی شهروندان شد.

وی ضمن بیان توجه به رضایت مندی مردم و وارد نمودن آنان به امر تصمیم گیری افزود: در قرن 21 کشوری ابرقدرت می باشد که سرمایه های اجتماعی و منابع انسانی را ارزشمند بداند و برای حفظ سرمایه های انسانی اهتمام ویژه ای نماید.

 
رئیس کمیسیون سلامت و حفظ محیط زیست شورا خاطر نشان ساخت: مقام معظم رهبری پس از مشکلات اقتصادی و اشتغال، بزرگترین دغدغه را کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقاء سلامت اجتماعی عنوان نموده اند. پیرامون همین موضوع، امروز زمان فعالیت سیاسی نیست و باید فعالیت اجتماعی را افزایش دهیم. امید را در جامعه نهادینه نماییم چرا که  کمرنگ شدن امید در جامعه آسیب زا می باشد. انگیزه به عنوان موتوری برای حرکت، زمانی محقق می گردد که احساس امید به آینده در سطح اجتماعی و خوشی بینی افزایش یابد.
 

وی ضمن بیان اینکه در مدیریت با سه کلمه کلیدی کارایی، اثربخشی و بهره وری مواجه می باشیم و باید در راستای بهره وری هر چه مطلوب تر حرکت نماییم بیان نمود: در شهرداری شیراز باید به پرورش نیروهای خلاق و مبتکر بپردازیم و حضور مردم در عرصه اجتماعی را با  بکارگیری ایده هایشان و شرکت در تصمیم گیری ها افزایش دهیم.

دکتر ناصری در پایان تأکید نمود در هر قسمتی از مجموعه شهرداری که فعالیت می نماییم باید بتوانیم نفوذ قلبی در دل شهروندان و مدیران داشته باشیم تا امید، سرزندگی و نگاه رو به رشد را در مردم وسعت بخشیم.

 


۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منبع : اداره کل حراست
تعداد بازدیدها : ۱۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
اداره کل حراست
ستاد خبری:3290
تصمیم سازی ،اثرگذاری و پاسخگویی
ستاد خبری:۳۲۹۰
تلفن : 32220092 071
دورنما : 32242951  071
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳